GODZINY OTWARCIA: PON. - PT. : 8:00 - 20:00 | SOBOTA: 8:00-16:00

Ocieplanie dachów Poznań

Ocieplanie dachów

Ocieplenie dachu jest jednym z podstawowych zadań związanych z przystosowaniem budynku mieszkalnego do wymagań przedstawionych w adekwatnych przepisach technicznych. Bez właściwej izolacji dachowej, dom może być narażony na straty od 10 do 25% ciepła. Ocieplanie dachów jest szczególnie istotne, gdy zależy nam na przystosowaniu poddasza do potrzeb mieszkalnych – podczas zimowych miesięcy nie trzeba będzie się obawiać o zimne powietrze dostające się do wnętrza, natomiast latem będzie na nim przyjemnie chłodno.

Prace rozpoczynają się przygotowaniem projektu, w którym zostaną uwzględnione materiały, z których powstanie izolacja, a także rozmiary przerw wentylacyjnych czy występowanie mostów termicznych. Wśród substancji wykorzystywanych najczęściej, wymienić można maty z wełny mineralnej, styropian, a ostatnimi czasy także piankę poliuretanową. Ocieplanie dachów wymaga od projektantów zastosowania rozwiązań dostosowanych do poszczególnych typów pokryć, a także do stopnia i sposobu zagospodarowania poddasza.

Jesteśmy firmą, której specjalizację stanowią różnorodne usługi dekarskie, w tym ocieplanie dachów. Poznań oraz miejscowości znajdujące się w jego najbliższej okolicy to lokalizacje, w których najczęściej realizujemy zlecenia klientów. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z ogromną skutecznością dobierają należytą izolację dachu do potrzeb danego budynku, a następnie zajmują się jej instalacją. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych materiałów, które pozwolą na zabezpieczenie domu przed utratą ciepła.


Najczęściej zadawane pytania

Mają Państwo jakieś pytanie? Odpowiadamy na nie w zakładce FAQ! Tam wyjaśniamy również między innymi na czym polegają świadczone przez nas usługi dekarskie w Poznaniu. W przypadku pytań dotyczących indywidualnych kwestii zapraszamy do kontaktu, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Certyfikaty

Rozwój w branży dekarskiej jest przepisem na utrzymanie wysokiej jakości usług oraz bycie na bieżąco z aktualnymi trendami panującymi w budownictwie. Regularnie szkolimy naszych fachowców po to, aby mogli być jeszcze lepsi a ich metody działania miały najwyższy poziom. Zdobyte certyfikaty stanowią dla nas potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług.


Oferujemy również

Usługi dekarskie

Oferowane przez nas usługi dotyczą ocieplania i naprawy dachów, blacharstwa oraz dekarstwa głównie na terenie Poznania. Wszystkie istotne kwestie konsultujemy z klientem oraz proponujemy własne, czasem bardziej opłacalne rozwiązania. Nasza doświadczona kadra sprosta każdemu dekarskiemu wyzwaniu kompleksowo wykonując powierzone zadania.

Naprawa dachów

Gdy z dachem zaczyna się coś dziać nie należy zwlekać, aby nie spowodować jeszcze większych szkód. W Dach – Buś mamy tego pełną świadomość, dlatego znajdziemy dogodny dla Państwa termin, aby jak najszybciej to naprawić. Ponad to nasi fachowcy dobiorą odpowiednio przystosowane materiały, by dach wyglądał jak nowy.