GODZINY OTWARCIA: PON. - PT. : 8:00 - 20:00 | SOBOTA: 8:00-16:00

Ocieplanie dachów Poznań

Ocieplanie dachów

Ocieplenie dachu jest jednym z podstawowych zadań związanych z przystosowaniem budynku mieszkalnego do wymagań przedstawionych w adekwatnych przepisach technicznych. Bez właściwej izolacji dachowej, dom może być narażony na straty od 10 do 25% ciepła. Ocieplanie dachów jest szczególnie istotne, gdy zależy nam na przystosowaniu poddasza do potrzeb mieszkalnych – podczas zimowych miesięcy nie trzeba będzie się obawiać o zimne powietrze dostające się do wnętrza, natomiast latem będzie na nim przyjemnie chłodno.

Prace rozpoczynają się przygotowaniem projektu, w którym zostaną uwzględnione materiały, z których powstanie izolacja, a także rozmiary przerw wentylacyjnych czy występowanie mostów termicznych. Wśród substancji wykorzystywanych najczęściej, wymienić można maty z wełny mineralnej, styropian, a ostatnimi czasy także piankę poliuretanową. Ocieplanie dachów wymaga od projektantów zastosowania rozwiązań dostosowanych do poszczególnych typów pokryć, a także do stopnia i sposobu zagospodarowania poddasza.

Jesteśmy firmą, której specjalizację stanowią różnorodne usługi dekarskie, w tym ocieplanie dachów. Poznań oraz miejscowości znajdujące się w jego najbliższej okolicy to lokalizacje, w których najczęściej realizujemy zlecenia klientów. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z ogromną skutecznością dobierają należytą izolację dachu do potrzeb danego budynku, a następnie zajmują się jej instalacją. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych materiałów, które pozwolą na zabezpieczenie domu przed utratą ciepła.