GODZINY OTWARCIA: PON. - PT. : 8:00 - 20:00 | SOBOTA: 8:00-16:00

O nas

Zakład blacharsko - dekarski DACH-BUŚ

DACH-BUŚ to firma, która w swojej branży działa już od 1995 roku. Blacharstwo i dekarstwo to nasza podstawowa specjalizacja. W ofercie znajdziesz projektowanie i budowę nowych konstrukcji oraz usługi remontowe takie jak ocieplanie i naprawa dachów. Od lat funkcjonujemy w Poznaniu i jego okolicach, gdzie wykonaliśmy już wiele zleceń. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wyszkolonej i odpowiednio wykwalifikowanej kadrze, mogą Państwo liczyć na najwyższej jakości usługi. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi oraz metod pracy, aby dachy przez nas budowane spełniały swoje funkcje, były trwałe oraz bezpieczne. Chcąc zapewnić Państwu pełen profesjonalizm, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę oraz umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kursach producentów pokryć dachowych. Dlatego w 2000 roku uzyskaliśmy certyfikat firmy Braas.

Zakładamy okna dachowe
img Budujemy dachy
img Wykonujemy przeglądy okresowe
img Docieplamy dachy
img Wykonujemy więźbę dachową

Pracujemy w Poznaniu i okolicy

Nasze usługi dekarskie realizujemy głównie na terenie Poznania, jednak obsługujemy klientów w promieniu 100 km od niego. Jeżeli potrzebują Państwo specjalistów, którzy wykonują, na przykład ocieplanie dachów, warto skorzystać z oferty naszej firmy DACH-BUŚ. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnych narzędzi, a do tego działamy rzetelnie i kompleksowo. Poznań i okoliczne miejscowości mogą liczyć na nasz profesjonalizm, odpowiednie przygotowanie oraz efektywnie zrealizowane zlecenie. Staramy się zawsze zapewnić swoim klientom najwyższy standard obsługi, dzięki czemu działamy na rynku już od ponad 25 lat.

Wiele projektów
Doświadczeni pracownicy
Certyfikat Braas

Usługi blacharsko–dekarskie

Dekarstwo, którym się zajmujemy obejmuje między innymi budowę, naprawę oraz ocieplanie dachów. Nasi fachowcy znają nowoczesne rozwiązania, a dzięki zdobytej praktyce posiadają niezbędne umiejętności, dzięki którym swoją pracę wykonują bardzo sprawnie i solidnie. Chcemy, aby mieszkańcy Poznania i okolic korzystający z naszych usług mogli zawsze liczyć na pewnego wykonawcę, którym jesteśmy. Gwarantujemy, że dachy przez nas montowane efektywnie chronią przed warunkami atmosferycznymi oraz zabezpieczają przed utratą ciepła.

Dachy

Oferujemy duży wybór projektów konstrukcji dachowych oraz pokryć. Zajmujemy się zarówno dachami skośnymi jak i płaskimi. Zapewniamy fachową obsługę oraz profesjonalne doradztwo, które pozwoli Państwu zdecydować się na najlepsze możliwe rozwiązania. Opracowujemy projekty dachów, które odpowiednio współgrają z całym budynkiem, gwarantując izolację, szczelność i ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Poznań to obszar naszego działania, gdzie projektujemy oraz budujemy dachy. Wykonujemy również naprawę i remonty istniejących już pokryć.

Certyfikat Braas

Certyfikat Braas 2000 Firma DACH-BUŚ nieustannie się rozwija oraz dba o wyszkolenie i umiejętności swoich pracowników, dlatego regularnie uczestniczą oni w szkoleniach producentów pokryć dachowych. W 2000 roku otrzymaliśmy certyfikat firmy Braas, który jest świadectwem wysokiej jakości usług oferowanych przez nas.

Serdecznie zapraszamy Państwa do poznania naszej oferty.