GODZINY OTWARCIA: PON. - PT. : 8:00 - 20:00 | SOBOTA: 8:00-16:00

Naprawa dachów Poznań

Naprawa dachów

Naprawa dachów, którą oferujemy klientom z Poznania oraz pobliskich miejscowości, jest usługą skierowaną do osób, które spostrzegły pojawienie się plam wilgoci lub pleśni na ścianach domu, zauważyły odpadające dachówki czy odczuwają skutki nieszczelności dachu, w postaci np. zawilgoconych stropów. Przez nieszczelny dach może uciekać aż 25% ciepła z budynku, dlatego tak ważne jest szybkie działanie, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Im szybciej zostaną podjęte prace związane z reperowaniem pokrycia dachowego, tym niższa będzie ich cena.

Nasza usługa obejmuje dokładne oględziny istniejącego dachu, które pozwalają na wstępne przygotowanie wyceny oraz ustalenie czasu potrzebnego na usunięcie występujących uszkodzeń. Następnie, zespół doświadczonych pracowników dobierze materiały oraz technologie, które zostaną wykorzystane podczas wykonywania zlecenia. Po zatwierdzeniu projektu przez klienta, zostaje przeprowadzona naprawa dachów, czyli pozbycie się nieszczelności oraz innych defektów na istniejącym pokryciu z papy lub z dachówki, a także wymiana rynien czy wymurowanie kominów.

Wycena każdego zlecenia przygotowywana jest indywidualnie, uwzględniając zakres wykonanych prac oraz wykorzystane materiały. Naprawa dachów w Poznaniu i okolicach, której się podejmujemy, jest usługą kompleksową i rzetelną, a jej cena jest adekwatna do przeprowadzonych prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które zauważyły, iż pokrycie ich budynku jest nieszczelne lub uszkodzone. Im szybciej wykonane zostaną oględziny, tym naprawa dachów pochłonie mniej środków finansowych klienta.