GODZINY OTWARCIA: PON. - PT. : 8:00 - 20:00 | SOBOTA: 8:00-16:00

Dachy Poznań

Dachy

Nasza firma istnieje od 1995 roku, a jej specjalizacją są dachy. Przygotowujemy ich projekty oraz wykonujemy je na nowo powstających budynkach, a także remontujemy oraz naprawiamy istniejące już pokrycia. Zatrudniamy zespół doświadczonych pracowników, którzy szybko i profesjonalnie wykonują zaprojektowane instalacje. DACH-BUŚ z Poznania wykorzystuje nowoczesne materiały, które zapewniają niezawodną izolację, szczelność, a przede wszystkim cechują się duża trwałością i wytrzymałością, także przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zawsze staramy się zaprojektować dachy, które dostosowane są do potrzeb danego budynku, a następnie zbudować je zgodnie z przyjętym przed rozpoczęciem współpracy harmonogramem. W związku z tym, iż do pracy potrzebujemy korzystnej pogody, zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia prac ze względu na przykład na uporczywe opady atmosferyczne. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest indywidualnie wyceniane z uwzględnieniem wykorzystywanych materiałów, technologii, a także zakresu wykonywanych prac.

Nasza firma buduje oraz naprawia dachy w Poznaniu i okolicach oraz świadczy inne profesjonalne i kompleksowe usługi blacharsko-dekarskie. Zgodnie z życzeniami oraz wymaganiami klientów dobieramy technologię oraz materiały, z których powstaną pokrycia. Z wielką starannością przeprowadzamy także przeglądy dachów, które umożliwiają przetestowanie ich szczelności, a w przypadku wykrycia uszkodzeń czy nieprawidłowości, posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, aby przeprowadzić wymagane naprawy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dachy skośne

Rozwiązaniem, które można najczęściej zobaczyć na budynkach mieszkalnych oraz innych obiektach o stosunkowo niewielkim metrażu, są dachy skośne. Pozwalają one w łatwy sposób odprowadzić wodę czy śnieg, które zbierają się podczas opadów. W Poznaniu oraz w miejscowościach w jego pobliżu właściciele domków mogą liczyć na wsparcie naszej firmy. Nasi pracownicy nie tylko doradzą jakiego typu dach skośny sprawdzi się najlepiej w danym budynku, ale także zajmą się jego profesjonalnym i starannym wykonaniem.

Dachy płaskie

Kolejną propozycją są dachy płaskie, które w przeciwieństwie do tych skośnych, nie ograniczają przestrzeni ostatniej kondygnacji budynku. Są one najczęściej montowane na nowoczesnych obiektach o niestandardowej bryle, ponieważ pozwalają na zachowanie ich specyficznego kształtu. Nasi fachowcy zadbają o to, by stropodach został wykonany z wysokiej klasy materiałów oraz z wielką skrupulatnością. Nowoczesne technologie wykorzystywane podczas ich tworzenia pozwalają na zaprojektowanie trwałego i estetycznego dachu.

Dachówki ceramiczne i cementowe

Firma Dach-Buś stosuje tylko i wyłącznie wysokiej klasy materiały w realizowanych przez siebie projektach. Najczęściej wykonujemy pokrycia dachowe z wykorzystaniem dachówek ceramicznych lub cementowych. Te pierwsze to jedne z najwcześniej stosowanych rozwiązań, cechujące się dużą wagą oraz niezrównaną wytrzymałością. Dachówki betonowe natomiast są odrobinę lżejsze, aczkolwiek ich trwałość określa się na około 70 lat, zamiast przeszło stu. Obydwa typy produktów występują w wielu rodzajach i kolorach, co pozwoli klientom znaleźć takie, które odpowiadają ich oczekiwaniom.

Ocieplanie dachów

Oferujemy kompleksowe ocieplanie dachów nie tylko w Poznaniu, ale także w miejscowościach znajdujących się w odległości do 100 km od niego. Nasi specjaliści rozpoczynają pracę od dokładnego zbadania pokrycia oraz materiałów wykorzystanych do jego stworzenia. Następnie wykorzystując styropian oraz papę zajmujemy się ich uszczelnieniem. W ten sposób neutralizujemy utratę ciepła przez budynek, a w konsekwencji obniżamy koszty potrzebne na jego eksploatację, zwłaszcza w trakcie jesiennych i zimowych miesięcy.

Naprawa dachów

Jedną z usług naszej firmy jest naprawa i izolacja dachu, w wyniku której usuwamy wszelkie usterki pokryć budynków naszych klientów oraz instalujemy izolację termiczną i wodną. Do jej przeprowadzenia potrzebne jest wykonanie dokładnego przeglądu, który ujawni ewentualne nieprawidłowości. Pozbędziemy się roślinności i zanieczyszczeń gromadzących się w rynnach oraz na dachówkach, a także wymienimy pokrycie w miejscach, w których wykryjemy nieszczelności i przecieki. Prowadzone przez nas prace pozwolą odsunąć w czasie niezwykle kosztowny gruntowy remont dachu.