GODZINY OTWARCIA: PON. - PT. : 8:00 - 20:00 | SOBOTA: 8:00-16:00

O nas

Zakład blacharsko - dekarski DACH-BUŚ

Działamy już od roku 1995. Dzięki tak obszernemu i długiemu doświadczeniu w naszym fachu, byliśmy w stanie wiele się nauczyć i wciąż udoskonalać nasz warsztat. Cenimy sobie wiedzę i umiejętności oraz niezmiennie dążymy do polepszenia jakości naszych usług, dlatego nasi pracownicy regularnie uczęszczają na szkolenia organizowane przez renomowanych producentów pokryć dachowych. Na przykład, w 2000 roku otrzymaliśmy certyfikat firmy Braas.

Wiemy, że aby wykonane przez nas dachy były trwałe i odporne na rozmaite warunki atmosferyczne, niezbędne bywa wprowadzenie niekonwencjonalnych, lecz efektywnych rozwiązań.

Zakładamy okna dachowe
img Budujemy dachy
img Wykonujemy przeglądy okresowe
img Docieplamy dachy
img Wykonujemy więźbę dachową

Pracujemy w Poznaniu i okolicy

Zakład Usługowy Blacharsko-Dekarski DACH-BUŚ mieści się w Poznaniu, ale zakres naszej działalności obejmuje również jego okolice w promieniu do 100 km. Realizujemy prace takie, jak ocieplanie dachów, blacharstwo i dekarstwo (papa, dachówki). Nie straszne nam trudne i niestandardowe wyzwania. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Wiele projektów
Doświadczeni pracownicy
Certyfikat Braas

Dachy Poznań

Blacharstwo, dekarstwo i inne oferowane przez nas usługi wykonujemy w promieniu do 100 km od Poznania. Staramy się, by wszystkie prace były skrupulatnie i rzetelnie zrealizowane. W tym celu doglądamy wysokiej jakości wykorzystywanych materiałów.

Blacharstwo dekarstwo

Wielu naszym klientom zależy na tym, aby koszty eksploatacji domu były jak najniższe i właśnie dlatego decydują się na wykonane przez nas ocieplanie dachów. Wiedzą, że nasze prace realizowane są z należytą starannością, a dachy solidnie przygotowane na chłodne miesiące.

Zapoznaj się z naszą ofertą!

Certyfikat Braas

Certyfikat Braas 2000 Nasza firma często uczestniczy w szkoleniach renomowanych producentów pokryć dachowych, by coraz lepiej rozwiązywać trudne problemy pojawiające się na budowach. W roku 2000 uzyskaliśmy certyfikat firmy Braas.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.