GODZINY OTWARCIA: PON. - PT. : 8:00 - 20:00 | SOBOTA: 8:00-16:00

Dachy Poznań

Dachy

Nasza firma istnieje od 1995 roku, a jej specjalizacją są dachy. Przygotowujemy ich projekty oraz wykonujemy je na nowo powstających budynkach, a także remontujemy oraz naprawiamy istniejące już pokrycia. Zatrudniamy zespół doświadczonych pracowników, którzy szybko i profesjonalnie wykonują zaprojektowane instalacje. DACH-BUŚ z Poznania wykorzystuje nowoczesne materiały, które zapewniają niezawodną izolację, szczelność, a przede wszystkim cechują się duża trwałością i wytrzymałością, także przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Zawsze staramy się zaprojektować dachy, które dostosowane są do potrzeb danego budynku, a następnie zbudować je zgodnie z przyjętym przed rozpoczęciem współpracy harmonogramem. W związku z tym, iż do pracy potrzebujemy korzystnej pogody, zastrzegamy sobie możliwość przedłużenia prac ze względu na przykład na uporczywe opady atmosferyczne. Każde zlecenie, którego się podejmujemy, jest indywidualnie wyceniane z uwzględnieniem wykorzystywanych materiałów, technologii, a także zakresu wykonywanych prac.

Nasza firma buduje oraz naprawia dachy w Poznaniu i okolicach oraz świadczy inne profesjonalne i kompleksowe usługi blacharsko-dekarskie. Zgodnie z życzeniami oraz wymaganiami klientów dobieramy technologię oraz materiały, z których powstaną pokrycia. Z wielką starannością przeprowadzamy także przeglądy dachów, które umożliwiają przetestowanie ich szczelności, a w przypadku wykrycia uszkodzeń czy nieprawidłowości, posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, aby przeprowadzić wymagane naprawy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!